Terčem petice je Obchodní centrum Anděl
Nezabíjej kapry!

Nezabíjej kapry!
115zobrazení

I český zákon na ochranu zvířat uznává, že kapr je živým tvorem schopným pociťovat bolest a utrpení. Konkrétní předpisy pro zacházení s rybami jsou ale podle aktivistů slabé a navíc se často nedodržují. „Každý, kdo se bez růžových brýlí podívá do těch kádí, musí uznat, že ti kapři nesmírně trpí. Jsou pomlácení, poranění, vyčerpaní, přidušení, hladoví a nemocní,“ řekla Černá.

Listopad 5, 2018

PODEPSALI

wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader wireframe avatar loader
Výzva pro
Obchodní centrum Anděl, Obchodní centrum Anděl
Kampaň podpořil známý polský zoolog a vysokoškolský profesor Andrzej Elżanowski: „Systém vnímání bolesti mají ryby prakticky stejný jako savci. Chcete-li lépe porozumět tomu, jak tuto vánoční tradice vnímají ryby, zkuste si představit zanedbané a zraněné psy, kteří jsou prodáváni v přeplněných klecích.

Aktualizace

Více aktualizací
jol3i založil/a tuto petici
před 5 měsíci
Pro přidání komentáře se musíte nebo .
Vítězství!
Tato petice získala 201 podporovatelů
Registrací na aktivismus.cz souhlasíte s podmínkami používáníochranou osobních údajů. U nás jsou vaše data v bezpečí a kdykoliv se můžete odhlísit :)

Podobné petice

Praha, Česko
86
Nebourejte Kobylisy, zastavte CPI – STOP VÝSTAVBĚ VYSOKOPODLAŽNÍCH BUDOV
Terčem petice je Samospráva městské části Praha 8
254 podporovatelů